Obserwatorzy

czwartek, 29 marca 2012

Fitness!

Ha!
No i stało się zapisałam się dziś do Condizione! 
Condizione to świetne kompleksowe miejsce w którym mam nadzieję zadbać o swój wygląd i kondycję! 


Karnet FULL TIME 99zł - pierwsze miłe zaskoczenie
W pakiecie mam dosłownie wszystko czego dusza zapragnie, od siłowni po zumbę!
Drugą rzeczą która mnie zaskoczyła jest przemiła obsługa, zwłaszcza Pani która pokazywała mi cały kompleks w którym mogę spędzać dowolną ilość czasu! 


ZAJĘCIA!
materiał pobrany zhttp://kalisz.condizione.eu/fitness

Zajęcia kształtujące:

 • ABT - zajęcia ujędrniające i kształtujące dolne partie ciała. Tutaj wysmuklisz i ujędrnisz mięśnie nóg, pośladków i brzucha.
 • ATAK NA BRZUCH - pół godziny dla wzmocnienia mięśni brzucha i zrzuceniana tych zajęciach wzmocnisz mięśnie głębokie brzucha i grzbietu.
 • CELLU STOP - podczas Tych zajęć wykorzystujemy opór i ciężar własnego ciała aby rzeźbić i kształtować całe ciało. Trening skupia się na strefach ciała szczególnie narażonych na odkładanie się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch, ramiona.
 • SHAPE - trening podczas którego wzmocnisz i wyrzeźbisz całe ciało, używamy wszystkich przyborów aby spowodować, że Twoje ciało będzie idealne !
 • SZTANGI - trening kształtujący i rzeźbiący sylwetkę w sposób bardzo efektywny. Odbywają się z użyciem specjalnej sztangi. Obciążenie dobierzesz  sobie indywidualnie. Pozwól nam pokazać Ci sposób treningu na idealne ciało.
 • SOFTBALL - Przy użyciu małej piłki, uzyskasz witalność, siłę, zdrowie i znakomite samopoczucie niezależnie od wieku i doświadczenia w treningu fitness. Softball to kompleksowy program poprawy ogólnej sprawności , siły, elastyczności i stabilności Twojego ciała.

Zajęcia mieszane kształtująco-wytrzymałościowe:

 • TBC - zajęcia wytrzymałościowo -siłowe dla wszystkich ,którzy chcą zarówno wzmocnić ciało jak i spalić tłuszczyk.
 • ENJOY IT - został opracowany tak, aby angażować mięśnie całego ciała i kształtować wszystkie cechy motoryczne, koncentruje się na sile, ćwiczeniach kardio, stabilizacji, równowadze i na rozciąganiu. Ćwiczenia wykorzystują pracę zespołową, współzawodnictwo i poczucie koleżeństwa pomiędzy uczestnikami, którzy wzajemnie się motywują.
 • KICK BOXING - motywujące zajęcia rekreacyjne zarówno dla kobiet i mężczyzn, jeżeli chcesz się zmęczyć i lubisz „poboksować” te zajęcia są dla Ciebie !
 • SAMOOBRONA – prosty i maksymalnie skuteczny sposób obrony. Trening który, polega na wzmocnieniu podstawowych odruchów obronnych człowieka.

Zajęcia choreograficzne i taneczne:

 • DANCE - bardzo energetyczne zajęcia choreograficzne, podczas których poznasz nowe style taneczne, nowe kroki i co najważniejsze, poczujesz się jak gwiazda estrady ! Nie obawiaj się kroki będą łatwe ale efektowene !
 • ZUMBA – zainspirowana latonyskimi rytmami fuzja tanca i aerobicu.  Zumba jest bardzo inowacyjnym systemem fitness, który przy okazji świetnej zabawy dba o nasza kondycje ale przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w znakomite samopoczucie. Proste kroki taneczne, nieskomplikowane kombinacje ruchów i porywająca, gorąca muzyka stwarzają wakacyjna atmosfere luzu i dobrej zabawy.

Body&mind- praca mięśni i relaks umysłu:

 • PILATES - spokojny i bezpieczny system ćwiczeń, który pomoże ci poczuć się i wyglądać lepiej. Wzmocnisz głębokie mięśnie brzucha, grzbietu i miednicy, pomoże Ci zachować postawę, która jest Ci potrzebna i ciało którego pragniesz !
 • JOGA - to system ćwiczeń łączących ciało i umysł. Tutaj znajdziesz nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale również wskazówki służące rozwojowi emocjonalnemu i umysłowemu.
 • STRETCHING - zajęcia 1/2h na których rozciągamy wszystkie grupy mięśniowe, idealny sposób na zakończenie treningu na siłowni, pamiętaj aby rozgrzać się na siłowni.

SIŁOWNIA

 • BRZUCHY - 15min zajęcia dla każdego wykonywane na siłowni skierowane tylko i wyłącznie na mięśnie brzucha, mogą idealnie uzupełnić twój trening na siłowni! Jeżeli twoim celem jest płaski brzuch te zajęcia są dla Ciebie!! Pamiętaj aby rozgrzać się przed zajęciami np. na maszynach cardio.

ROWERY- INDOOR CYCLING

 • LOW - 65% - 75% intensywności fat burning - spalające tkankę tłuszczową. Doskonałe dla osób początkujących i chcących zrzucic zbędne kilogramy.
 • FARTLECK - 65% - 85% intensywności, wyjazdy na nieznaną trasę, trening który spala tkankę tłuszczową jak i poprawia wydolność.
 • HIGH - zajęcia intensywne w strefie tętna poprawiającą wydolność 75% - 85%, te zajęcia to wyzwanie właśnie dla Ciebie !
Więc jak same widzicie wachlarz zajęć jest mega bogaty!
Dodam że np parking również jest w tym opłacony tak jak i sauna! 
Szczerze polecam sieć siłowni !
A oto mój strój :D Sorrry za jakość komórkową :D
Spodnie z BP i top z wczorajszego posta z TW! 
No i oczywiście stanik sportowy z BP.


TRZYMAJCIE KCIUKI !


2 komentarze:

 1. Też je uwielbiam ;d

  Ja też tak chcę ! Tylko póki co nie mam czasu ;)
  Oczywiście trzymam kciuki ;*

  OdpowiedzUsuń